Marka Nun-mi to ja - Justyna Sumis

Marka Nun-mi to nie chwilowe zauroczenie, to moja druga pasja, pewna część życia. Uwielbiam kontakt z ludźmi podczas targów mody i uwielbiam swoje Klientki, bo to są momenty, które sprawiają, że moja wyobraźnia i chęć tworzenia otwiera się na szersze horyzonty.

Od zawsze miałam w głowie świat mody, projektowanie i jako mała dziewczynka szyłam ze skrawków materiałów ubranka dla lalek. W kolejnych etapach swojej nauki i pracy, przerabiałam, urozmaicałam swoje ubrania, robiłam biżuterię, a to wszystko wzięło się z tradycji rodzinnych.

Ukończone studia na Politechnice Łódzkiej w zakresie tekstyliów, materiałoznawstwa i konstrukcji umocniły mnie w tym, że to jest właśnie to. Choć tworzyłam wcześniej tylko dla siebie i koleżanek, właśnie dzięki najbliższym w 2013 roku pojawiła się moja pierwsza kolekcja dostępna dla wszystkich Kobiet.

Marka Nun-mi powstała przede wszystkim, aby tworzyć dla różnych Kobiet, o różnych charakterach i  niezależnie od wieku czy sylwetki – kroje, które proponuję, mają bez zarzutu ukrywać mankamenty.

Dlaczego Niezwykłe Ubrania? 

Bo cenię sobie wielofunkcyjność, mój pomysł to bawić się ubraniem, zmieniać jego charakter, w zależności od dnia, nastroju i okazji na jaką się Kobieta ma się przygotować, a każda figura kobieca zasługuje na odpowiedni wygląd, a każda z Nas na to aby w ubraniach miała doskonałe samopoczucie, i czuła że to jest To. Dodatkowo wiele z nich powstaje z materiałów wysokiej jakości, tworzonych według mojego pomysłu, dopracowane drobizgowo dodatki - paski, zapinki stylizujące, czy elementy z kryształów Swarovskiego.  

Od kilku lat dodaje Kobietom skrzydeł, które są już obowiązkową pozycją w szafie i wizytówką marki – to właśnie te ręcznie malowane, każde indywidualnie, powstałe w emocjach, anielskie – uskrzydlają. Bo każda z Nas zasługuje na spełnianie swoich marzeń i potrzebuje wsparcia w walce z przeciwnościami.

Nun-mi to polska marka, moda niezależna, opierająca się na trendzie slow-fashion, czyli świadomego podejścia do ubrań, które lubimy i nie zapełniają szafy, bo mają więcej zastosowań - są na różne okazje, ogranicza tylko kreatywność. 

Bądź piękna każdego dnia, bo każdy dzień to dobra okazja. aby czuć się dobrze. Kobieta według Nun.mi to Kobieta:

Niezwykła Unikatowa Niesamowita - Magiczna Intrygująca

Nun.mi Niezwykłe Ubrania by JS– polecam osobiście Justyna Sumis

Więcej o mnie i marce:

- wywiad z  my little empire fashion | 08.2017

- wywiad dla Fashion Secrets Cracow Fashion Day | 02.2017

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl